Varikatus MIRADOR-111 3x4m textilene seintega, tumehall
Tootekood: 10162 Kategooria:
🚚 Kiire tarne2–5 tööpäeva üle Eesti
🔒 Turvaline ostUsaldusväärsed makselahendused
↩️ Lihtne tagastus14-päevane tagastusõigus
⭐ Rahulolu garantiiKüsi nõu enne ostmist
Vajad abi valimisel?
Küsi enne ostu nõu või saada päring suurema koguse kohta.
Küsi pakkumist
Tootekood: 10162 Kategooria:
Varikatus MIRADOR-111 3 x 4 x H2,5 m, tumehall. Kaasaegne, elegantne ja funktsionaalne varikatus/aiapaviljon sobib kõikjale – aeda, terrassile, basseini äärde või auto varjualuseks. Varikatus on kasutatav aastaringselt. Uuenduslik lamellkatus on vändaga avatav ja suletav ning pakub kaitset ja varju nii kerge vihma, kui kõrvetava päikese eest. Suletud lamellidega katus on veekindel. Tänu sisse ehitatud vihmaveesüsteemile juhitakse vesi ohutult katuselt ära. Komplekti kuuluvad kardinasiinid ja 4 lukkudega seina, mis on valmistatud vastupidavast ja ilmastikukindlast textilene kangast 265 g/m². Varikatuse põhikonstruktsioon on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud tumehalli pulbervärviga. 4 tugiposti 111 x 111 mm, horisontaaltala 140 x 75 mm. Galvaniseeritud terasest katuselamellid 173 x 30 mm. Varikatuse täpsed mõõdud: 3012,5 x 3927 x 2508 mm. Paigaldage varikatus stabiilsele ja tasasele aluspinnale ja kinnitage korralikult. Juhul, kui kasutate varikatus aastaringselt, jälgige, et katusele ei koguneks liigselt lund. Eemaldage kogunenud lumi esimesel võimalusel. Jälgige, et vee äravooluavad oleksid vabad. Enne talvehooaja algust kontrollige, et küljepostidesse ei oleks kogunenud vett. Jäätumise korral võib vesi poste kahjustada.
Shopping Cart
Scroll to Top
Saa -5% esimeselt ostult!