Varikatus MIRADOR-111 lamellseintega 3x6m, tumehall
Tootekood: 9488 Kategooria:
🚚 Kiire tarne2–5 tööpäeva üle Eesti
🔒 Turvaline ostUsaldusväärsed makselahendused
↩️ Lihtne tagastus14-päevane tagastusõigus
⭐ Rahulolu garantiiKüsi nõu enne ostmist
Vajad abi valimisel?
Küsi enne ostu nõu või saada päring suurema koguse kohta.
Küsi pakkumist
Tootekood: 9488 Kategooria:
Varikatus MIRADOR-111 lamellseintega 3 x 6 m, tumehall. Kaasaegne, elegantne ja funktsionaalne varikatus/aiapaviljon sobib kõikjale – aeda, terrassile, basseini äärde või hoopis auto varjualuseks ja see on kasutatav aastaringselt. Uuenduslik lamellkatus on vändaga avatav ja suletav ning pakub kaitset ja varju nii kerge vihma, kui kõrvetava päikese eest. Suletud lamellidega katus on veekindel. Tänu sisse ehitatud vihmaveesüsteemile juhitakse vesi ohutult katuselt ära. Varikatuse juurde kuulub 4 reguleeritavate lamellidega seinapaneeli. Seinapaneelide lamellid on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud naturaalse puidu tooni ja tekstuuri imiteeriva värviga. Varikatuse põhikonstruktsioon on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud tumehalli pulbervärviga. 8 tugiposti 111 x 111 mm, horisontaaltala 140 x 75 mm. Galvaniseeritud terasest katuselamellid 173 x 30 mm – 39 tk. Varikatuse täpsed mõõdud: 3012,5 x 6013,8 x H2508 mm. Paigaldage varikatus stabiilsele ja tasasele aluspinnale ja kinnitage korralikult. Juhul, kui kasutate varikatust aastaringselt, jälgige, et katusele ei koguneks liigselt lund. Eemaldage kogunenud lumi esimesel võimalusel. Jälgige, et vee äravooluavad oleksid vabad. Enne talvehooaja algust kontrollige, et küljepostidesse ei oleks kogunenud vett. Jäätumise korral võib vesi poste kahjustada.
Shopping Cart
Scroll to Top
Saa -5% esimeselt ostult!