Varikatus MIRADOR-88 3x3,6m, tumehall
Tootekood: 9456 Kategooria:
🚚 Kiire tarne2–5 tööpäeva üle Eesti
🔒 Turvaline ostUsaldusväärsed makselahendused
↩️ Lihtne tagastus14-päevane tagastusõigus
⭐ Rahulolu garantiiKüsi nõu enne ostmist
Vajad abi valimisel?
Küsi enne ostu nõu või saada päring suurema koguse kohta.
Küsi pakkumist
Varikatus MIRADOR-88 3×3,6m, tumehall
Tootekood: 9456 Kategooria:
Varikatus MIRADOR-88 3 x 3,6 x H2,4 m, tumehall. Kaasaegne ja funktsionaalne varikatus/aiapaviljon sobib kõikjale – aeda, terrassile, basseini äärde või auto varjualuseks. Varikatus on kasutatav aastaringselt. Uuenduslik lamellkatus on vändaga avatav ja suletav ning pakub kaitset ja varju nii kerge vihma, kui kõrvetava päikese eest. Suletud lamellidega katus on veekindel. Tänu sisse ehitatud vihmaveesüsteemile juhitakse vesi ohutult katuselt ära. Varikatuse põhikonstruktsioon on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud tumehalli pulbervärviga. 4 tugiposti 88 x 88 mm, horisontaaltala 140 x 50 mm. Galvaniseeritud terasest katuselamellid 172,5 x 30 mm. Varikatuse täpsed mõõdud: 2971,8 x 3591,8 x 2408 mm. Lisavarustusena on võimalik juurde osta textilene ruloosein või lamellsein (tootekoodid 19494, 19509). Paigaldage varikatus stabiilsele ja tasasele aluspinnale ja kinnitage korralikult. Juhul, kui kasutate varikatus aastaringselt, jälgige, et katusele ei koguneks liigselt lund. Eemaldage kogunenud lumi esimesel võimalusel. Jälgige, et vee äravooluavad oleksid vabad. Enne talvehooaja algust kontrollige, et küljepostidesse ei oleks kogunenud vett. Jäätumise korral võib vesi poste kahjustada.
Shopping Cart
Scroll to Top
Saa -5% esimeselt ostult!